Українка Меркушина потрапила в десятку кращих спринту ЧС з біатлону

Українка чисто відстріляла, але по швидкості відстала від лідера майже на хвилину

В австрійському Хохфільцені завершилася спринтерська гонка у жінок Чемпіонату світу з біатлону, в якій українка Анастасія Меркушина зуміла замкнути десятку найсильніших, повідомляє офіційний сайт змагань. Наша спортсменка чудово відпрацювала на вогневих рубежах, не допустивши жодного промаху. А ось по швидкості вона поступилася переможниці гонки 55,3 секунди.

Юлія Джима допустила 2 промахи і зайняла 22-е місце - 1 хвилина 16,2 секунди відставання. Олена Підгрушна допустила 1 промах, але посіла підсумкове 34-е місце - 1 хвилина 40 секунд відставання, Валентина Семеренко припустилася 4 промахів (три на стрільбі стоячи) і посіла підсумкове 80-е місце - 3 хвилини 00,3 секунди відставання. Чемпіонкою світу стала Габріела Коукалова (Чехія) з результатом 19 хвилин 12,6 секунди. 2-е місце у Лаури Дальмайєр (Німеччина) +4,0 секунди відставання, третя - Анаіс Шевальє (Франція) +25,1 секунди відставання.