Українська хокейна ліга. «Донбас» здобув одинадцяту перемогу поспіль, здолавши «Вовків»

В попередньому матчі «Донбас» обіграв «Вовків» з рахунком 9:0

Донецький «Донбас» продовжує трощити один за одним своїх суперників в чемпіонаті України.

Сьогодні на льодовій арені «Альтаїр» «Донбас» переміг  броварських «Вовків». Рахунок зустрічі був відкритий вже на п'ятій хвилині матчу, коли Владислав Луговий добив шайбу після свого ж удару. Ще п'ять хвилин і свої привітання почав приймати Микита Коваленко, який реалізував більшість. У наступних двох атаках він вже виступав асистентом. Крапку в періоді поставив Денис Мостовий, який відмінно скористався наданої йому можливістю від Свищева і Ворони.

У другому періоді «Донбас» зменшив свій запал, обмежившись лише двома шайба, стільки ж шайб було зафіксовано і в заключному періоді, з тією лише різницею, що в третьому періоді шайбу престижу закинув кращий бомбардир «Вовків» Соломон Шапіро.

Завдяки цій перемозі «Донбас» повернув собі восьмиочкову перевага над «Білим Барсом» в турнірній таблиці УХЛ. «Вовки» як і раніше на дні таблиці без набраних балів.

Нагадаємо, в попередньому матчі «Донбас» обіграв «Вовків» з рахунком 9:0.

Українська хокейна ліга

Регулярний чемпіонат

11-й тур

«Донбас» - «Вовки» - 9: 1 (5: 0, 2: 0, 2: 1)

Шайби: 1: 0 Луговий (Коренчук), 4:22, 2: 0 Коваленко (Ігнатенко - більш.), 9:49, 3: 0 Савченко (Коваленко), 12:11 4: 0 Савченко (Новіков, Коваленко) , 16:22, 5: 0 Мостовий (Свищев, Ворона), 18:09, 6: 0 Коренчук (Александров - більш.), 32:45, 7: 0 Савченко (Коваленко), 38:20, 8: 0 Влад (Жовнір), 47:40, 8: 1 Шапіро (Овчинников), 57:34, 9: 1 Савченко (Новиков, Шпак), 58:14.