Українська хокейна ліга. «Кременчук» впевнено здолав «Вовків»

«Кременчук» - «Волки». Фото: УХЛ

Голкіпер броварської команди Микита Гордюшин в кінці гри встиг зробити 60 сейвів

У Кременчуці відбувся перший матч чвертьфінальної серії УХЛ між місцевим «Кременчуком» і «Вовками» з Броварів.

Фаворит зустрічі - «Кременчук» - здобув упевнену перемогу з рахунком 5:1, повідомляє офіційний сайт змагань.

Віце-чемпіону минулого сезону «Кременчуку» досить важко дався старт зустрічі. У першому періоді господарі так і не змогли «розпечатати» ворота опонентів. Другу 20-хвилинку кременчужани виграли - 2:0.

На старті заключного періоду «Вовки» змогли скоротити відставання в рахунку до мінімального і повернули інтригу. Провал гостьової команди стався в останні чотири хвилини гри. Підопічні Миколи Сидорова почали отримувати вилучення, якими вміло скористалися господарі. Три шайби поспіль у ворота суперників закинули Бойков, Алексанян-Петрович і Чернишенко.

Голкіпер броварської команди Микита Гордюшин до своєї заміни в самому кінці гри встиг зробити 60 сейвів.