Українські біатлоністи вдало завершили останню гонку на юніорському чемпіонаті світу

Богдан Цимбал. Фото: Facebook

Краще за інших вдалося фінішувати Богдану Цимбалу

У заключній гонці юніорського чемпіонату світу в Отепяя, гонці переслідування серед юніорів, українські хлопці стартували з далеких позицій, не залишали шансів на боротьбу за медалі.

Тому головним завданням на гонку було - спробувати продемонструвати свої найкращі якості і піднятися якомога вище в фінішному протоколі.

Краще за інших це вдалося Богдану Цимбалу, який, незважаючи на п'ять кіл штрафу, зароблених на двох рубежах в стійці, розміняв 31-е стартове місце на 24-у позицію на фініші. Про це повідомляє Федерація біатлону України.

Владислав Кошовець також досяг певного прогресу: з шістьма промахами фінішував 40-м, маючи 44-й стартовий номер. А ось Сергія Теленя вантаж з семи кіл штрафу потягнув вниз - на 53-у позицію.

А останнім чемпіоном Отепяя став норвежець Сверре Дален Аспенс - єдиний зі спортсменів в чотирьох сьогоднішніх перегонах, хто зумів закрити всі мішені. Він більш ніж на хвилину випередив француза Мартена Перила Боттона, який завоював срібло в другій гонці поспіль. Бронза - ще у одного норвежця Йоганнеса Дале.