Українські самбісти завоювали 15 нагород кадетського чемпіонату світу в Сербії

Олександр Бучок виборов срібло

У сербському місті Нови Сад завершився чемпіонат світу з самбо серед кадетів.

За підсумками змагань серед понад 200 учасників з 29 країн українська збірна здобула 15 нагород.

Окрім того медальний доробок наших хлопців дав змогу посісти їм друге місце у командному заліку, інформує прес-служба Федерації самбо України.

Титул чемпіона світу серед спортсменів вагової категорії 66 кг завоював Сергій Неботов.

Володарями срібних нагород першості стали: Ярина Федорченко (38кг), Сніжана Пліш (52 кг), Ольга Дріг (60 кг), Максим Казначеєв (42 кг), Микола Шрамко (50 кг), Катерина Григоренко (41 кг), Валерія Бірюченко (65 кг), Олександр Бучок (+84 кг).

Анастасія Сикіш (44 кг), Олексій Седлов (72 кг), Давид Аллахвердієв (84 кг), Софія Бордінських (48 кг), Анна Охріменко (56 кг), Денис Кизименко (78 кг) піднялися на третю сходинку турнірного п'єдесталу.