В Амстердамі стартував чемпіонат Європи з легкої атлетики

85 українців вийдуть на старти в столиці Нідерландів.

Сьогодні, 6 липня, в Амстердамі стартував чемпіонат Європи з легкої атлетики. Україну представлятиме 85 осіб (39 чоловіків та 46 жінок).

Змагання завершаться 10 липня.

Триває ранкова сесія:

Дві українки Олена Яновська та Анна Плотіцина не зуміли вийти в півфінал забігу на 100 метрів з бар'єрами на чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
Яновська в своєму забігу з результатом 13,23 посіла шосте місце, а Плотіцина з таким же часом була третьою. У півфінал вийшли по дві кращі спортсменки з кожного забігу.

Єлизавета Бризгіна пробилася в півфінал чемпіонату Європи в забігу на 200 метрів.
У своїй групі Бризгіна стала третьою з результатом 23,37.
А ось ще одна українка Марія Ремень в півфінал не вийшла, зайнявши четверту позицію в своєму забігу з результатом 23,67.

Метальниця молота Ірина Новожилова вийшла в фінал чемпіонату Європи з легкої атлетики.
Результат Ірини в кваліфікації 69,42 став сьомим в загальному заліку і дозволив вийти у вирішальну стадію.
Результат ще однієї українки Олени Шамотіної 65,69 не дозволив їй пройти далі кваліфікації.

Оксана Окунєва вийшла в фінал чемпіонату Європи з легкої атлетики в стрибках у висоту.
Результат українки - 1,89 дозволив їй вийти у вирішальну стадію змагань.
Юлія Чумаченко та Ірина Геращенко, обидві показали результат 1,85, боротьбу за медалі завершили.

Олексій Касьянов йде другим у загального заліку в десятиборстві на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Амстердамі.
Після двох видів (100 метрів і стрибки в довжину) українець поступається норвежцю Мартіну Ру - 1827 проти 1826.