Визначилася сімка учасників Підсумкового турніру Next Gen в Мілані

Відомі імена всіх тенісистів, які пройшли кваліфікацію за результатами в рейтингу

6-10 листопада в Мілані відбудеться другий розіграш Підсумкового турніру для тенісистів віком до 21 року.

За результатами чемпіонської гонки визначилися сім гравців, які будуть боротися за титул у цьому сезоні:

Жауме Мунарі (Іспанія) - 661

Восьмий учасник, згідно з регламентом чемпіонату, отримає путівку за результатами змагань у плей-офф серед італійських тенісистів, які завершаться 4 листопада.

У минулому році чемпіоном дебютного розіграшу Next Gen ATP Finals переможцем став Хен Чон з Південної Кореї.

Нагадаємо, що матчі в Мілані проводяться за спеціальним форматом: сет до чотирьох геймів з різницею в мінімум два гейми між суперниками (за рахунку 3:3 проводиться тайбрейк), немає рахунку «більше» і правила сітки на першій подачі, 25 секунд між розіграшами для виконання подачі, спілкування з тренером через навушники з мікрофоном, також є одна медична перерва на сет.

На турнірі не задіяні судді на лінії - працює система «Hawk Eye», яка автоматично повідомляє, якщо м'яч залишає межі ігрового майданчика. Також у цьому сезоні введуть повтори для спірних моментів, наприклад, при можливому подвійному відскоку м'яча або якщо ракетка перетинає кордони своєї половини корту при виконанні удару у сітки. Тенісисти не зможуть скористатися допомогою «болбоїв», якщо їм знадобиться рушник під час гейму (на корті буде встановлена вішалка).