Юнацька збірна України з футболу розпочала міжнародний турнір у Білорусі з поразки

Головний тренер юнацької збірної України U-16 Олександр Петраков

Поєдинок пройшов за ігрової переваги синьо-жовтих, які більше володіли м'ячем, частіше били по воротах суперника

У неділю, 20 січня, юнацька збірна України U-16 матчем проти команди Болгарії U-17 стартувала в міжнародному турнірі «Кубок розвитку», який проходить у Мінську.

Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Поєдинок пройшов за ігрової переваги синьо-жовтих, які більше володіли м'ячем, частіше били по воротах суперника. А гол українці привезли собі самі. Грубою помилкою синьо-жовтих в обороні болгари скористалися на 41-й хвилині.

На 55-й хвилині наша команда вразила ворота суперника, проте арбітр зафіксував офсайд.

І в подальшому всі спроби відігратися, а їх було достатньо, ні до чого не призвели. 0:1.