Збірна України з футзалу взяла реванш у команди Чехії у товариському матчі

Цього разу вже українці виграли

У межах підготовки до основного раунду відбору до Чемпіонату світу-2020 «синьо-жовті» на виїзді обіграли команду Чехії.

Якщо у першому спарингу наші футзалісти поступилися з рахунком 0:4, то сьогодні взяли реванш, інформує сайт ФФУ.

На п’ятій хвилині зустрічі Україну вивів уперед Петро Шотурма з «Продексіма», а за 10 хвилин перевагу гостей подвоїв Сергій Малишко з білоруського «БЧ».

У другій половині матчу відзначився гравець «Урагану» Микола Микитюк, на що чехи відповіли двома голами.

Та остаточний рахунок на останній хвилині встановив Олександр Педяш зі столичного «ХІТа».

Як заявив головний тренер команди Олександр Косенко, перемовини щодо майбутніх спарингів ведуться.

Товариський матч з футзалу

Чехія – Україна – 2:4 (0:2)

Голи: Сайдлер (33), Внук (37) — Шотурма (5), Малишко (15), Микитюк (22), Педяш (40).

Збірна України одразу потрапила до основного раунду відбору до ЧС-2020. Поєдинки цієї стадії відбудуться 22-27 жовтня на території нашої країни.

Суперниками «синьо-жовтих» будуть Словенія та дві команди з попереднього раунду. За регламентом, до еліт-раунду проб'ються перші та другі збірні квартетів.