Жіноча кадетська збірна України з баскетболу мінімально поступилася Словаччині

Жіноча кадетська збірна України з баскетболу. Фото: ФБУ

28 липня, суперники зіграють другий матч

Жіноча кадетська збірна України U-16 програла на виїзді суперницям зі Словаччини в першому контрольному поєдинку – 45:46.

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Українки досить впевнено почали поєдинок, нейтралізувавши кілька стартових атак суперника.

Однак свої спроби не реалізували. Словаки намагалися пресингувати по всьому майданчику.

Та наші дівчата успішно з цим справлялися. Стартова чверть так і завершилася в рівній боротьбі.

У наступній 10-хвилинці хід боротьби суттєво не змінився. Однак кілька помилок наших дівчат проти пресингу дозволили суперницям збільшити відрив до п'яти очок.

З поновленням боротьби українки перегрупувалися і попри певні огріхи в реалізації зменшили до мінімуму відставання.

У заключній чверті на майданчику все ще йшла рівна боротьба. Українки до скоротили різницю лише до одного балу.

Втім прикрі промахи особливо в останніх атаках матчу позбавили наших дівчат можливості вирвати перемогу.

Найрезультативнішими в нашій команді стали Кучерьонок  (18 очок, 6 підбирань), Таргонська (6, 2), Кіба (6).

28 липня, суперники зіграють другий матч.