Жіноча збірна України (U-23) вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу з баскетболу 3х3

Тепер українки зіграють з росіянками або іранками

Жіноча збірна України (U-23) продовжує боротьбу за медалі на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3, який відбувається у Китаї.

У черговий змагальний день «синьо-жовті» спочатку зуміли обіграти команду Індонезії, але потім прикро поступилися білорускам – 16:18.

Ця поразка стала для українок першою на турнірі, однак через мінімальну різницю в очках вона не вплинула на їхні позиції.

Збірна України фінішувала першою у своїй групі B. А от Білорусь, завдяки перемозі над нашими співвітчизницями, піднялася на другу сходинку та також вийшла у плей-офф.

В 1/4 фіналу українки зіграють з командою, яка програє у парі Росія – Іран.

Нагадаємо, що у чоловічому турнірі збірна України після першого дня займає перше місце у своїй групі.