Українські трамваї, які вони?

  Прочитав добру новину - у грудні одеська компанія «Татра-Південь» передасть Києву для тестового запуску новий український трамвай
  А вже до цього розпочали запускати нові трамваї українського виробництва у Вінниці та у Львові. Можливо помиляюсь, але до цього про запуск нових трамваїв міста на могли мріяти десятиріччями! Якщо тепер це відбувається відразу у декількох містах, то ситуація міняється. І це ще одне підтвердження того, що завдяки децентралізації на місцях
  • Володимир Гройсман

   Прем'єр-міністр України

  • 17 Жовтня, 2016, 07:21
  • Розсилка

  Прочитав добру новину - у грудні одеська компанія «Татра-Південь» передасть Києву для тестового запуску новий український трамвай

  А вже до цього розпочали запускати нові трамваї українського виробництва у Вінниці та у Львові.

  Можливо помиляюсь, але до цього про запуск нових трамваїв міста на могли мріяти десятиріччями! Якщо тепер це відбувається відразу у декількох містах, то ситуація міняється.

  І це ще одне підтвердження того, що завдяки децентралізації на місцях починають з'являтись ресурси і попит на сучасний громадський транспорт.

  Особливо радує те, що цей попит ми починаємо задовільняти трамваями власного виробництва. І це ще один плюс децентралізації, про який я неодноразово говорив, - кошти, які приходять на місця, запускають економічні процеси і створення нових робочих місць.  Це і є один з ланцюжків, який дозволить нам витягнути Україну з кризи.

  Завдяки децентралізації та державним інвестиціям ми запускаємо капітальний ремонт країни (модернізацію інфраструктури). Тим самим ми створюємо і додаткові робочі місця, і піднімаємо якість послуг для наших громадян. А з додаткових замовлень бізнес платить більше податків, які розширюють можливості держави піднімати і соціальні стандарти.

  І до речі - усі згадані трамваї пристосовані, щоб можна було легко зайти мамі з коляскою чи людині з обмеженими фізичними можливостями.
  Джерело: блог Володимира Гройсмана

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Роман Бочкала
  Роман Бочкала

  Журналіст

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Ірина Геращенко
  Ірина Геращенко

  Народний депутат України, віце-спікер

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ