Українські трамваї, які вони?

  • Володимир Гройсман

   Прем'єр-міністр України

  • 17 Жовтня, 2016, 07:21
  • Розсилка

  Прочитав добру новину - у грудні одеська компанія «Татра-Південь» передасть Києву для тестового запуску новий український трамвай

  А вже до цього розпочали запускати нові трамваї українського виробництва у Вінниці та у Львові.

  Можливо помиляюсь, але до цього про запуск нових трамваїв міста на могли мріяти десятиріччями! Якщо тепер це відбувається відразу у декількох містах, то ситуація міняється.

  І це ще одне підтвердження того, що завдяки децентралізації на місцях починають з'являтись ресурси і попит на сучасний громадський транспорт.

  Особливо радує те, що цей попит ми починаємо задовільняти трамваями власного виробництва. І це ще один плюс децентралізації, про який я неодноразово говорив, - кошти, які приходять на місця, запускають економічні процеси і створення нових робочих місць.  Це і є один з ланцюжків, який дозволить нам витягнути Україну з кризи.

  Завдяки децентралізації та державним інвестиціям ми запускаємо капітальний ремонт країни (модернізацію інфраструктури). Тим самим ми створюємо і додаткові робочі місця, і піднімаємо якість послуг для наших громадян. А з додаткових замовлень бізнес платить більше податків, які розширюють можливості держави піднімати і соціальні стандарти.

  І до речі - усі згадані трамваї пристосовані, щоб можна було легко зайти мамі з коляскою чи людині з обмеженими фізичними можливостями.
  Джерело: блог Володимира Гройсмана

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Олексій Заводюк
  Олексій Заводюк

  Веб-девелопер, програміст, музикант, блогер, громадський активіст

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Андрій Піонтковський
  Андрій Піонтковський

  Публіцист, політолог

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ