Як зробити владу сильною в умовах агресії

Тиждень тому, коли формували уряд, логіка кадрових призначень була іншою - на посади призначали політиків і компромісних кандидатів за квотним принципом.

Але, такий підхід категорично не припустимий в умовах військового часу.

Час вимагає від усіх зняти краватки, відмовитися від дипломатичних формальностей і приймати оперативні рішення сьогодні, щоб завтра російські БТРи не їздили Хрещатиком.

Для цього потрібен уряд, у якому силовики - не просто хороші хлопці, або улюбленці публіки. А люди, які від А до Я знають нашу не ідеальну систему МВС, СБУ, Міноборони. А хороших хлопців можна спокійно повернути на свої посади після закінчення війни.

Тому вважаю, зараз необхідно негайно посилити силовий блок. А саме, віце-прем'єр Ярема, або депутат Геннадій Москаль, як вихідці з системи, зараз будуть більш ефективними у МВС. Нехай коаліція визначається, хто з них більше підходить для роботи міністра. А посаду віце-прем'єра має зайняти людина, яка є або сильним менеджером, або добре розуміється на роботі силового блоку.

Міністерство оборони потребує керівника, який буде повертати втрачені об'єкти і не допустить захоплення нових. І не лише в Криму, а по всій Україні. Вважаю, що таким якостям відповідає Анатолій Гриценко. Нехай він комусь у нинішній владі не подобається, але це та людина, яка справиться з такими задачами.

Друзі, ще раз наголошую - мова йде не про поділ портфелів, а про те, як зробити владу сильною в умовах агресії. А коли потрібно рятувати країну, бо очевидно, що одного Криму для Путіна не достатньо, всі амбіції, партійні квоти повинні бути відкладені до мирних часів.