ЗМІ дізнались, звідки засновники «Коронавірус-Інфо» взяли гроші на відкриття каналу
Наповненням каналу «Коронавірус-Інфо» займаються співробітники Інституту когнітивного моделювання
Один із найпопулярніших в Україні каналів «Коронавірус-Інфо» - це проект Інституту когнітивного моделювання, який працюєна волонтерських засадах. Про це розповів Громадському засновник Інституту когнітивного моделювання Віктор Березенко.
«Ми домовилися з МОЗ і підписали меморандум, що реалізовуємо цей проект на волонтерських засадах», — розповів він.
Віктор Березенко зазначив, що на відкриття каналу не було потрачено жодної копійки, оскільки це безкоштовна опція месенджеру Telegram.
«Це не коштує нічого, це ваш телефонний номер і сам телефон. Тобто ви витратили гроші на смартфон, на сім-карту і зараз теж можете створити Telegram-канал», — каже Віктор Березенко.
Як уточнила виконавча директорка Інституту когнітивного моделювання Світлана Павелецька, наповненням каналу «Коронавірус-Інфо» займаються співробітники Інституту.
«Щодо «Коронавірус-Інфо» — це наші співробітники, які працюють постійно у нас у штаті, які отримали додаткове навантаження, але ми не благодійна організація. У нас є pro bono проєкти як у юристів, і це «Коронавірус-Інфо». Над усіма каналами, включно із суміжними, як-то «Лікарі-експерти», «Коронавірус у регіонах», працює 7 людей», – сказала вона.
Світлана Павелецька уточнила, що Інститут когнітивного моделювання - це комерційна компанія, яка займається соціальними технологіями. Інститут надає консультації щодо стратегії формування іміджу та публічного позиціонування.
«Ми не суто піар чи диджитал-агенція і не політтехнологічна агенція — ми займаємось усім комплексом. Це не означає, що для когось ми забезпечуємо тільки диджитал, для когось — тільки піар. Ні, ми завжди маємо науковий підхід, будь-яка наша стратегія базується на вивченні аудиторії, на соціологічних дослідженнях і на вивченні психологічних моделей цільової аудиторії нашого клієнта. Не важливо, що це — бізнес, політика чи державні установи», — пояснила вона.
«Зараз люди звикли, наша інформація є верифікованою, підтвердженою МОЗ», — зазначила Світлана Павелецька.
«Коронавірус-Інфо» було створено 5 березня 2020 року. На сьогодні канал має понад 3,5 млн підписників у Viber та більше за 817 тисяч — у Telegram.
Нагадаємо, 29 квітня депутати від партії «Слуга народу» прослухали першу з чотирьох онлайн-лекцій на тему «Адаптація до агресивного середовища: стресостійкість в активній соціальній сфері», які проводив Інститут когнітивного моделювання