Генпрокуратура вручила Бубенчику підозру у вбивстві «беркутівців» на Майдані
Бубенчик розповів журналістам, що вбив «беркутівців» на Майдані, а тепер йому інкримінують вбивство
Начальник управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк заявив, що Івана Бубенчика затримали на кордоні через численні неявки на допит та вручили підозру у вбивстві «беркутівців» під час «Революції Гідності». Про це він розповів у коментарі виданню «Українська правда».
За його словами, було ухвалено рішення про примусовий привід Бубенчика до слідчого для проведення слідчих дій.
«Він був доставлений, йому повідомили про підозру і звернулися до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу. Суд має приймати рішення. Нашого рішення щодо його затримання не було», - зазначив Горбатюк.
Горбатюк уточнив, що засідання відбудеться у найближчі години в Печерському суді.
Начальник управління спецрозслідувань ГПУ додав, що Бубенчика підозрюють у посяганні на життя працівника правоохоронних органів – вбивстві двох правоохоронців. (Стаття 348 КК. Санкція статті передбачає покарання від дев'яти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі. – Ред.).
У коментарі виданню «Громадське», сам Бубенчик розповів, що з ним усе гаразд. Наразі він перебуває у Печерському суді Києва та очікує засідання щодо обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що активіста «Революції Гідності» Івана Бубенчика, який розповів журналістам, що стріляв по «Чорній роті» Беркуту під час Майдану, затримали на кордоні з Польщею. За попередньою інформацією, йому інкримінують вбивство на Майдані двох працівників МВС.
Також повідомлялося, що колишній працівник спецпідрозділу МВС «Беркут» Віктор Шаповалов у Подільському районному суді Києва 3 жовтня 2016 року розповів що патрони для розстрілу Майдану привозили спецмашини.
Відзначимо, станом на 2018 рік за вбивства майданівців тюремний строк отримав один «тітушка». А над співробітниками МВС, які винні у розстрілах, суди досі тривають. Хоча більшість з них виїхали в окупований Крим або Росію.
Читайте також: Розстріл Євромайдану: чому зі слідством зараз ще гірше, ніж чотири роки тому?