Наглядова рада Приватбанку затвердила нову структуру правління банку
Приватбанк бачить своїм завданням розвиток орієнтованого на клієнта підходу на основі цифрових послуг в усіх напрямках роботи банку
20 серпня наглядова рада Приватбанку затвердила нову структуру правління банку. Як повідомила прес служба Приватбанку, в новій структурі 8 членів правління, що забезпечує оптимальний склад виконавчого органу, необхідний для управління банком і успішної реалізації його стратегії.
Стратегія ПриватБанку сконцентрована на наданні послуг світового класу фізичним особам - серед клієнтів банку налічується майже половина українців - а також на розробці і наданні повного спектру послуг і продуктів для малого та середнього бізнесу. Тому була створена посада члена правління з розвитку бізнесу.
Ця нова позиція в структурі виконавчого органу банку - член правління з розвитку бізнесу - буде відповідати за два стратегічних бізнесу, а саме обслуговування юридичних і фізичних осіб, і забезпечувати синергію цих напрямків. Новий підрозділ обслуговування юридичних осіб буде обслуговувати в тому числі корпоративних клієнтів.
Приватбанк бачить своїм завданням розвиток орієнтованого на клієнта підходу на основі цифрових послуг в усіх напрямках роботи банку, а також підтримку культури інновацій і висококласних послуг серед усіх своїх співробітників. З урахуванням цього пріоритетного завдання, функції розвитку Діджитал підпорядковані голові правління, що дозволяє відмовитися від окремої позиції члена правління з розвитку електронного бізнесу.
Таким чином, в оновленій структурі правління Приватбанку наступні позиції:
- голова правління,
- заступник голови правління з питань фінансів,
- заступник голови правління з питань управління проблемними активами,
- член правління з операційних питань,
- член правління з питань управління ризиками,
- член правління з питань розвитку мережі і проблемної заборгованості,
- член правління з розвитку інформаційних технологій,
- член правління з розвитку бізнесу.
Це стосується центрів зайнятості та філій, розміщених у «зеленій» зоні рівня епідемічної небезпеки. Продовжують працювати з частковими обмеженнями центри зайнятості в районах, де визначено «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень небезпеки.