За добу в Києві потонули двоє чоловіків

Наразі правоохоронні органи з'ясовують обставини подій.

Перший виклик до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшов 21 червня о 9:52. За даною інформацією, по вул. Червоноармійській, на озері знаходиться тіло чоловіка.

На місце події прибуло чергове відділення групи водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м. Києві. Як виявилось, на відстані 30 м від берега, на глибині 6 м знайдено тіло чоловіка 1984 року народження. Бійці за допомогою водолазно-рятувального спорядження дістали тіло чоловіка та передали правоохоронним органам.

Другий виклик до Служби порятунку 101 надійшов о 17:53. В ньому йшлося про те, що на річці Дніпрі під мостом Патона знаходиться тіло чоловіка.

По прибуттю водолазів, було встановлено, що тіло чоловіка знаходиться на поверхні води. Рятувальники за допомогою човна дістали тіло громадянина та передали правоохоронним органам.

Джерело: УНН