Цукерберг розповів, як він здолає фейки у Facebook
За словами засновника соцмережі, вона не може самостійно займатися перевіркою фактів і він сам іноді помиляється
Засновник Facebook Марк Цукерберг розповів про те, як соціальна мережа працює з контентом, який є образливим для багатьох, зокрема, заперечення Голокосту.
Замість видаляти подібні пости, Цукерберг планує знижувати частоту видачі подібних повідомлень у стрічці, розповів він в інтерв'ю Recode.
«Наша мета боротьби з фейковими новинами полягає не в тому, щоб перешкодити будь-кому говорити щось неправдоподібне. Ця мета — припинити поширення фейків і дезінформації. Якщо щось поширюється з фальшивими фактами, це втратить більшу частину можливості поширення в News Feed», — розповів Марк Цукерберг.
Водночас, за його словами, «якщо пост перетинає межу і переходить на пропаганду насильства або ненависті проти певної групи, він буде вилучений».
Цукерберг наголосив, що особисто він «вважає заперечення Голокосту глибоко образливим і не має наміру захищати подібних людей».
За словами засновника соцмережі, вона не може самостійно займатися перевіркою фактів і він сам іноді помиляється, коли виступає публічно, як і багато світових лідерів і політиків.
«Ви можете розмістити цей контент на своїй сторінці, навіть якщо люди можуть не погодитися з ним або вважають його образливим. Але це не означає, що ми несемо відповідальність за те, щоб він був широко поширений в стрічці новин».
Цукерберг не вважає, що всі користувачі, публікуючи неправдиву інформацію, роблять це навмисно і усвідомлено. Він припустив, що вони можуть бути, наприклад, невірно інформовані.