Помер один із нападників на інкасаторів в Запоріжжі

Він був громадянином РФ і лише нещодавно набув українського громадянства.

Про це у Facebook повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

«Щойно стало відомо, що у лікарні від отриманих поранень помер один з членів бандформування, яке здійснювало напади на інкасаторські машини на Запоріжжі.

Загиблий міг би дати цінні покази, але у слідства залишаються двоє інших - які вже почали розповідати про свої злочини», - написала вона.

Також Гітлянська повідомила, що голова СБУ Василь Грицак дав доручення не припиняти пошуки, доки всі члени бандформування не будуть затримані. Отже, тривають активні оперативно-розшукові заходи, додала речник.

Як повідомлялося, 15 липня близько 17.00 на автошляху Пологи-Оріхів в Оріхівському районі Запорізької області невідомі особи скоїли напад на інкасаторську машину «Ощадбанку». Нападники застосували вогнепальну зброю – пістолети, автомати, кулемет і гранатомети.

Пізніше під час спецоперації із затримання зловмисників, яку проводила поліція спільно з УСБУ, одного з них правоохоронці ліквідували. Ще трьох нападників затримано, двоє з них у лікарні. Затриманих підозрюють у причетності до серії нападів на банківські установи Запоріжжя, а також ще до одного подібного нападу на інкасаторський автомобіль.

Раніше в СБУ повідомили, що серед затриманих членів банди нападників на інкасаторів у Запорізькій області, – військові Нацгвардії та громадянин Росії.

Нагадаємо, у Запорізькій області 8 квітня 2016 року невідомі обстріляли інкасаторський автомобіль. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в області.

Напад стався на автодорозі Харків-Сімферополь в 20 км від Мелітополя.

"8 квітня о 19:10 з Мелітополя в напрямку Запоріжжя по автодорозі "Харків-Сімферополь" рухався броньований автомобіль Volkswagen Т6 одного з комерційних банків. Проїжджаючи в районі 384 кілометр (перед поворотом на село Спаське), близько 19:22 невідомі особи з нарізної зброї зробили кілька пострілів по автомобілю інкасації, в результаті чого він зупинився. Потім зловмисники облили капот авто рідиною і підпалили".