Зеленський, Шевченко, Бандера: штучний інтелект зобразив відомих українців

Президент України Володимир Зеленський
фото з відкритих джерел

Опубліковані знімки виконані в мультиплікаційному стилі, що до вже відомих та знайомих облич додає трохи втішності

За допомогою штучного інтелекту користувач соцмережі Instagram створив портрети відомих українців сучасності та минулих років.  

Опубліковані знімки виконані в мультиплікаційному стилі, що до вже відомих та знайомих облич додає трохи втішності. 

Штучний інтелект зобразив політиків, військових, письменників, спортсменів та артистів. 

На світлинах – президент Володимир Зеленський, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, міністр оборони Олексій Резніков, заступниця міністра оборони Ганна Маляр, керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов.

Володимир Зеленський
Валерій Залужний
Олексій Резніков
Кирило Буданов
Ганна Маляр

До колекції політиків увійшов мер Києва Віталій Кличко.

Віталій Кличко

 У мультиплікаційному стилі нейромережа згенерувала також світлину командира загону спецпризначення «Азов» Дениса Прокопенка.

Денис Прокопенко

Чимало штучний інтелект зробив фото артистів. Серед них: соліст гурту Kalush Олег Псюк, співачка Alyona Alyona, Степан Гіга, учасники гурту «Курган і Agregat» та актори фільму «Люксембург, Люксембург» – Аміл та Раміл Насірови. 

Олег Псюк
Alyona Alyona
Степан Гіга
Аміл та Раміл Насірови

Серед представлених спортсменів — Еліна Світоліна та Сергій Ребров. 

Еліна Світоліна

Штучний інтелект згенерував портрети українських письменників: Григорія Сковороди, Тараса Шевченка, Івана Франка та Лесі Українки.

Тарас Шевченко
Григорій Сковорода

Також у колекції є кілька портретів політичних діячів минулого, як-от Ярослава Мудрого, Михайла Грушевського та Степана Бандери.

Степан Бандера
Ярослав Мудрий

Раніше повідомлялося, що Ілон Маск розробляє штучний інтелект, щоб «зрозуміти справжню природу Всесвіту». Попередні коментарі Маска про стартап зі створення штучного інтелекту свідчать про те, що він хотів би мати «третій варіант», щоб кинути виклик виробнику ChatGPT – OpenAI і Google. Як повідомляється, на початку цього року він купив тисячі графічних процесорів для проекту штучного інтелекту, пов'язаного з Twitter. Поки не ясно, чи пов'язані ці два проєкти між собою.