Тарас Петриненко ніжно привітав Тетяну Горобець із днем народження
Перлина, солов'їний голос, тендітна і неймовірна сильна. Усі ці слова легендарний співак присвятив своїй незмінній партнерці
У суботу, 27 липня, народилася Народна артистка України Тетяна Горобець. Зі святом її привітав багаторічний партнер по сцені Тарас Петриненко.
«Друзі, сьогодні день народження святкує перлина нашого колективу, тендітна, але водночас неймовірно сильна жінка, Народна Артистка України Тетяна Горобець! Її солов’їний голос зачаровує та окрилює, її пісні проникають в душу та не залишають байдужим жодного слухача. Тетяно, своєю силою,мудрістю та талантом Ви надихаєте цілі покоління! Ми пишаємось, що маємо можливість працювати пліч-о-пліч з Вами, вчитись та надихатись. Бажаємо Вам міцного здоров‘я, натхнення на нові творчі звершення, гармонії в душі та неминучої Перемоги України», – ідеться у вітанні.
Тетяна Горобець Працювала у Київському театрі естради (1979 – 1987); солістка ансамблю «Гроно» (від 1986). Разом із Тарасом Петриненком видали аудіоальбоми «Я професійний раб», «Господи, помилуй нас», «Любов моя». Найвідоміші пісні – «Колискова 33-го року», «Твій погляд», «Доленько моя», «Роксолана», в дуеті з Тарасом Петриненком – «Пісня про пісню», «Білий океан», «Земля – блакитний м’ячик» та інші.
Про творчий дует Петриненка та Горобець ходило багато чуток. На питання про особисте життя Тарас Петриненко відповідає лаконічно: «Маю сина, Мар’яна Петриненка. Його професія пов’язана з юриспруденцією. Співаком не став, мабуть, тому, що з дитинства на нього тиснув авторитет бабусі і батька. Але це на краще: бути артистом – це важка дорога, і якщо нею вже пішов – вороття немає. А щодо Тетяни Горобець, то нехай дуже цікаві люди думають собі що хочуть про наші стосунки. Скажу лише одне: ми з нею разом співаємо вже 30 років».
Нагадаємо, відомий український музикант, автор і виконавець легендарної пісні «Україна», яка фактично стала неофіційним гімном держави, Тарас Петриненко торік відсвяткував свій ювілей. 10 березня артистові виповнилося 70 років.
В інтерв’ю «Главкому» митець стверджував, що український культурний продукт треба поставити на перше місце. Він вважав, що аж поки не розпочнеться внутрішній протест кожного нормального українця, причому неважливо, чи україномовного, чи російськомовного, нічого не зміниться. Має бути внутрішній протест – «ми ж українці, ми ж не з неба сюди впали».