Баскетбольна збірна України U-14 завершила турнір у Словенії поразкою від Хорватії

Здобувши одну перемогу у шести матчах, наша збірна завершила турнір на восьмій позиції з десяти команд

Чоловіча збірна України віком до 14 років завершила виступ на неофіційному чемпіонаті Європи - турнірі Slovenia Ball.

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

У заключному поєдинку турніру підопічні Дмитра Шаламова зазнали поразки, поступившись команді Хорватії з рахунком 58:83.

Рівна боротьба була лише у першій чверті, після чого наші суперники поступово збільшували перевагу протягом 30 хвилин матчу.

Найкращим гравцем у складі нашої збірної у цьому матчі знову став Марк Чорногрицький, який до 18 очок додав шість підбирань, чотири передачі та два перехоплення (РЕ - 17).

Таким чином, здобувши одну перемогу у шести матчах, наша збірна завершила турнір на восьмій позиції з десяти команд, які брали участь у змаганнях.

Єдину перемогу наші хлопці здобули у заключному турі групового раунду, перемігши команду Болгарії.