Чемпіонат Бельгії. «Андерлехт» Макаренка програв, «Гент» Яремчука та Пластуна виграв

Фот ФК «Гент»

Українські футболісти вдалими діями не відзначилися

Український півзахисник, якого Андрій Шевченко запросив на найближчий збір національної команди, вийшов у стартовому складі «Андерлехту» та провів повний матч.

Долю зустрічі було вирішено ще у першому таймі, коли господарі забили двічі, а гості – раз, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Програвши «Брюгге» (1:2), «Андерлехт» поступився суперникові першою сходинкою у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. Тепер конкурентів розділяє один пункт.

У цьому сезоні Євген Макаренко провів у складі брюссельців п’ять матчів, віддав результативну передачу та заробив дві жовті картки.

Водночас, нападник збірної України Роман Яремчук вийшов у стартовому складі своєї команди, але до кінця матч з «Локереном» не дограв.

У п’ятому турі чемпіонату Бельгії «Гент» приймав аутсайдера – «Локерен», здобувши важку перемогу – 2:1.

Український форвард розпочав матч зі старту, але був замінений на 68-й хвилині. Ще один українець у складі переможців, захисник Ігор Пластун, провів повний поєдинок.

Після п’яти турів «Гент» посідає шосту сходинку у турнірній таблиці бельгійської першості (10 очок).