«Черкаські Мавпи» та «Дніпро» зробили крок до виходу в 1/4 фіналу Кубку України

Фото ФБУ

Команди здобули переконливі перемоги

Після Харкова та Маріуполя відбулися ще три матчі 1/8 фіналу Кубку України серед чоловіків у Рівному, Дніпрі та Черкасах.

Найзапеклішим виявився поєдинок у Рівному, де друга команда «Дніпра» чинила гідний опір амбітним суперникам з Вищої ліги, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Схоже, матч-відповідь 18 листопада у Дніпрі легкого життя гостям з Рівного зовсім не обіцяє.

Перша команда «Дніпра» вдома впевнено перемогла суперників із Запоріжжя. Дніпряни одразу почали агресивно та переконливо. По перерві господарі знову додали, довівши зустріч до переконливої 23-очкової перемоги. Матч-відповідь у цій парі відбудеться 14 грудня.

У Черкасах «Мавпи» також впевнено переграли гостей. Хоча у першій чверті вищолігові гості з Кропивницького майже на рівних боролися з представником Суперліги. Та вже у другій 10-хвилинці команда Максима Міхельсона чітко дала зрозуміти, хто господар майданчика. Фінальна сирена зафіксувала 24-очкову перемогу «Черкаських Мавп». Матч-відповідь відбудеться 14 грудня.

Кубок України з баскетболу

Чоловіки

1/8 фіналу

Перші матчі

«Рівне» – «Дніпро-2» – 73:63 (14:23, 17:17, 20:14, 22:9)

«Дніпро» – «Запоріжжя-ZOG» – 102:79 (27:15, 25:23, 24:21, 26:20)

«Черкаські Мавпи» – «Золотой Вєк» (Кропивницький) – 93:69 (23:20, 26:11, 21:22, 23:16)