Футболіст суперника «Динамо» по Лізі Європи побився з фанатами клубу

Нані

Нані влаштував бійку в аеропорту

Півзахисник «Лаціо» Нані став учасником сутички з фанатами римської команди.

Про це повідомляє Mediaset Premium.

Португальський хавбек разом з одноклубниками повертався в італійську столицю після матчу 28-го туру чемпіонату проти «Кальярі» (2:2), у якому «орли» пішли від поразки завдяки голу Чіро Іммобіле на п’ятій компенсованій до другого тайму хвилині.

За інформацією джерела, гравці «Лаціо» летіли у Рим рейсом однієї з місцевих авіакомпаній.

Виліт літака був затриманий на 20 хвилин. Це було пов'язано з тим, що фанати, які також знаходилися на борту, стали у різкій формі критикувати Нані.

Той не став стримуватися і накинувся на одного з уболівальників. Конфлікт вдалося ліквідувати після втручання семи осіб, серед яких був і персонал.

Видання повідомляє, що фанат, з яким бився португальський хавбек, був пересаджений у кінець літака. Його не випускали, поки команда у повному складі не добралася до терміналу.

Дивіться також: Як 11 гладіаторів київського «Динамо» обрізали крила «орлам» у Римі.