Як 11 гладіаторів київського «Динамо» обрізали крила «орлам» у Римі. Фотогалерея

Віце-чемпіон України не поступився у столиці Італії «Лаціо»
    У четвер, 8 березня, київське «Динамо» провело виїзний матч Ліги Європи проти «Лаціо». Зважаючи на підсумковий рахунок – 2:2, у киян залишаються непогані шанси пройти до чвертьфіналу другого клубного турніру. У Римі «біло-сині» повели у рахунку на початку другого тайму, але дуже швидко пропустили у свої
    • 9 Березня, 15:33
    Фото ФК «Динамо»

У четвер, 8 березня, київське «Динамо» провело виїзний матч Ліги Європи проти «Лаціо».

Зважаючи на підсумковий рахунок – 2:2, у киян залишаються непогані шанси пройти до чвертьфіналу другого клубного турніру.

У Римі «біло-сині» повели у рахунку на початку другого тайму, але дуже швидко пропустили у свої ворота відразу два голи.

Однак Жуніор Мораес красивим і точним ударом здалеку остаточно зрівняв рахунок.

До Вашої уваги фоторепортаж з поєдинку:

Нагадаємо, Хацкевич після матчу з «Лаціо» сказав, що «Динамо» добре атакувало та захищалося.