Кірьос став переможцем чоловічого тенісного турніру у Брісбені

Нік Кірьос. Фото: Кореспондент

За перемогу в Брісбені Нік Кірьос заробив понад 80 тисяч доларів призових

Австралійський тенісист Нік Кірьос став переможцем турніру АТР-250 в Брісбені з призовим фондом $ 528,910.

За домашній титул Кірьос змагався з 47-ю ракеткою світу з США Райаном Харрісоном. Австралієць виграв два очних матчі і вважався беззаперечним фаворитом фіналу.

На старті вирішального поєдинку Кірьосу довелося неодноразово рятувати свою подачу - Нік відіграв п'ять брейк-поінтів, а потім з першої спроби зробив вирішальний брейк.

По ходу другого сету Кірьос організував ще два брейки і без проблем подав на перший австралійський титул в кар'єрі.

На шляху до четвертого титулу в кар'єрі Кірьос подав 17 ейсів, зробив 4 брейки і жодного разу не програв свою подачу.

Кірьос став дев'ятим переможцем в історії Brisbane International і другим австралійським чемпіоном після Ллейтона Х’ютта, який підкорив Брісбен в 2014 році.

За перемогу в Брісбені Нік Кірьос заробив понад 80 тисяч доларів призових і 250 рейтингових очок. З понеділка чемпіон Брісбена повернеться в топ-20 світового рейтингу.