У Німеччині фанати влаштували протест, закидавши поле туалетним папером (фотофакт)

Фото «Майнц»

Відзначилися прихильники клубу «Майнц»

Фанати влаштували акцію протесту під час матчу чемпіонату Німеччини «Майнц» - «Фрайбург» (2:0).

Уболівальники висловили невдоволення рішенням поставити гру на понеділок і в перерві закидали поле стадіону туалетним папером.

Через це початок другого тайму було відкладено.

Окрім того, закінчився перший тайм також «з пригодами». Арбітр зустрічі Гвідо Вінкманн спершу дав свисток про закінчення першого тайму.

Команди пішли у роздягальню, однак змушені були повернутися. Суддя подивився відеоповтор атаки наприкінці тайму та побачив порушення правил у штрафному «Фрайбурга».

У підсумку був призначений пенальті, який реалізував Пабло Де Бласіс. Він же у другому таймі забив і другий м'яч.