У Німеччині фанати влаштували протест, закидавши поле туалетним папером (фотофакт)

Фото «Майнц»

Відзначилися прихильники клубу «Майнц»

Фанати влаштували акцію протесту під час матчу чемпіонату Німеччини «Майнц» - «Фрайбург» (2:0).

Уболівальники висловили невдоволення рішенням поставити гру на понеділок і в перерві закидали поле стадіону туалетним папером.

Через це початок другого тайму було відкладено.

Фото з twitter.com

Окрім того, закінчився перший тайм також «з пригодами». Арбітр зустрічі Гвідо Вінкманн спершу дав свисток про закінчення першого тайму.

Команди пішли у роздягальню, однак змушені були повернутися. Суддя подивився відеоповтор атаки наприкінці тайму та побачив порушення правил у штрафному «Фрайбурга».

У підсумку був призначений пенальті, який реалізував Пабло Де Бласіс. Він же у другому таймі забив і другий м'яч.