Українці здобули вже сім нагород світової першості з підводного плавання

Три з цих медалей є золотими

У другий день чемпіонату світу з підводного спорту, що триває у Белграді (Сербія), українцям вдалося завоювати по дві золоті та срібні нагороди.

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

Чемпіоном світу з плавання у ластах став Олександр Одіноков. Дистанцію 1 500 м наш спортсмен подолав за 12:20.64 хв.

У жіночих змаганнях на цій дистанції Євгенія Олейнікова стала срібною призеркою першості.

Євген Степанчук, обійшовши двох росіян, здобув золото з плавання у біластах на дистанції 200 м з результатом 1:35.37 хв.

За крок від нагороди на 200 м зупинився ще один наш співвітчизник Дмитро Колодяжний, до нагороди йому не вистачило 0,001 с.

На цій же дистанції Антоніна Антоняк піднялася на другу сходинку п’єдесталу серед жінок.

Нагадаємо, у перший день українці здобули три нагороди на чемпіонаті світу з підводного спорту.