Українці вже здобули три нагороди на чемпіонаті світу з підводного спорту

У перший день спортсмени з України здобули золото, срібло та бронзу

У понеділок, 16 липня, у столиці Сербії стартував чемпіонат світу з підводного спорту (плавання в ластах).

У перший змагальний день спортсмени української збірної завоювали повний комплект нагород.

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

Данило Колодяжний завоював титул чемпіона світу на дистанції 100 м у дисципліні «плавання в біластах».

У змішаній естафеті 4х100 м у дисципліні «плавання в біластах» українці піднялися на другу сходинку світової першості. Авторами медалей разом Колодяжним стали Артур Артаманов, Ірина Пікінер і Маргарита Смірнова.

Олексій Захаров замкнув трійку найкращих на дистанції 400 м у дисципліні «плавання в ластах».

Раніше повідомлялося, що українська збірна з підводного спорту завоювала 36 нагород на етапі Кубку світу.