Жіночу спринтерську гонку на етапі в Рупольдингу виграла Кузьміна, українки - за межами топ-20

Анастасія Кузьміна виграла жіночий спринт на етапі в Рупольдингу

17 січня пройшла жіноча спринтерська гонка в межах п'ятого етапу Кубку світу

У четвер, 17 січня, у німецькому Рупольдингу пройшла жіноча спринтерська гонка в межах п'ятого етапу Кубку світу з біатлону.

На жаль, українські біатлоністки провалили цю гонку. Найкращий результат серед наших спортсменок показала Віта Семеренко, яка фінішувала 29-ю.

Віта єдиною змогла потрапити у залікову зону, адже решта українських біатлоністок фінішувала за межами топ-50. Валя Семеренко з двома промахами прийшла на фініш лише 59-ю, Меркушина з аналогічним результатом на вогневому рубежі фінішувала 67-ю.

Ніяк не може прийти в форму Юлія Джима, яка з двома хибами і низькою швидкістю стала 73-ю. Найгірший результат продемонструвала капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна, яка завершила гонку взагалі з 97-ю.

Перемогу у гонці святкувала словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна, яка на 11,5 секунд випередила італійку Лізу Віттоцці, яка етапом раніше здобула золотий дубль. Третьою стала шведка Ханна Еберг.