Армія отримала 10 тисяч респіраторів та захисні комбінезони
Військові отримали від благодійників 100 тисяч таблеток аміксину — імуностимулюючого противірусного препарату
На сьогодні епідеміологічна ситуація в армії контрольована, випадків захворювання на коронавірус Covid-19 не зафіксовано. Крім того, Збройні сили продовжують отримувати допомогу від благодійників – респіратори та антивірусні препарати.
Про це повідомляє АрміяInform з посиланням на інформацію заступника командувача Медичних сил ЗСУ Андрія Галушки.
«Епідеміологічна ситуація в Збройних силах в умовах профілактичних заходів у державі щодо боротьби з коронавірусною інфекцією станом на 12:00 25 березня контрольована й жодного випадку захворювання на коронавірус Covid-19 не зафіксовано», — зазначив Галушка.
Він також розповів, що на звернення Міноборони до військовослужбовців запасу, волонтерів, небайдужих громадян, які мають відповідний досвід роботи у медичній сфері, долучитися спільно з медиками оборонного відомства до боротьби з коронавірусом, уже відгукнулося близько 50 осіб.
Крім того, за словами представника Командування Медичних сил ЗСУ, від благодійників отримано також 10 тисяч респіраторів, а одна з вітчизняних фармацевтичних фірм як гуманітарну допомогу передала 100 тисяч таблеток аміксину — імуностимулюючого противірусного препарату. Ці ліки доправлять у медичну службу ООС.
За інформацією видання, 24 березня на передову було відправлено 70 комплектів багаторазових захисних комбінезонів, 2 тисячі рукавиць і спеціальних окулярів.
Напередодні повідомлялося, що медики Збройних сил отримали 10 тисяч експрес-тестів на коронавірус.
25 березня уряд запровадив на всій території України режим надзвичайної ситуації до 24 квітня.
За даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків.
25 березня вдень у Києві зафіксовано іще три лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус.