Ситуація в зоні АТО: бойовики за день 70 разів обстріляли українські позиції
За минулу добу російські окупаційні війська 70 разів відкривали вогонь по позиціях підрозділів сил АТО.
Найбільше, 33 обстріли, зафіксовано на Донецькому напрямку. Із забороненої Мінськими угодами 122 мм артилерії противник бив по Авдіївці, Семигір’ї, Кодемі та Кам’янці, а з 120 та 82 мм мінометів — по Дачі, Новгородському, Зайцевому та Авдіївці, передає прес-центр штабу АТО.
Також, міномети калібру 82 мм окупанти застосували по наших захисниках у Майорську і Троїцькому. З гранатометів та великокаліберних кулеметів ворог стріляв по наших укріпленнях в Авдіївці, Новгородському, Луганському та Зайцевому.
На Маріупольському напрямку зафіксовано 31 випадок порушення режиму припинення вогню. Зокрема, зі 122 мм самохідних установок та 120 мм мінометів обстріляні наші опорні пункти у Водяному і Талаківці. Крім цього, міномети калібру 120 та 82 мм ворог задіяв у Широкиному та Красногорівці, а біля Мар’їнки та Гнутового — активізувалися ворожі снайпери. Також, на Донеччині окупанти використовували бронетехніку, гранатомети, великокаліберні кулемети, зенітні установки та стрілецьку зброю.
На Луганщині ворог 6 разів обстрілював українських армійців з гранатометів та стрілецької зброї у Новоолександрівці та Станиці Луганській.