Кріштіану Роналду забив гол та встановив унікальне досягнення

Роналду випереджає найближчого переслідувача на понад 60 голів

Роналду відзначився 114-м голом за збірну Португалії, який також став 900-м у кар'єрі футболіста

Португалець Кріштіану Роналду встановив новий рекорд футболу, першим в історії забивши 900 голів. Про це пише Суспільне.

Це сталося під час домашнього поєдинку збірної Португалії у дивізіоні А Ліги націй, у якому команда переграла Хорватію (2:1).

Португалія відкрила рахунок вже на сьомій хвилині поєдинку зусиллями правого захисника Діогу Далота – він відзначився з передачі Бруну Фернандеша. Роналду же подвоїв перевагу команди під кінець першого тайму – забив м'яч під поперечину після навісного пасу Нуну Мендеша.

Хорватія відігралась сімома хвилинами пізніше – другим м'ячем (на цей раз у свої ворота) відзначився Діогу Далот. Проте на фінальний рахунок поєдинку це не повпливало: Португалія виграла 2:1.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Таким чином, Роналду відзначився 114-м голом за збірну Португалії, який також став 900-м у кар'єрі футболіста. Раніше цього не досягав жоден гравець в історії футболу.