Суперник «Динамо» вийшов у півфінал Кубку Греції, команда Приндети вибула

Фото ФК АЕК

АЕК у чвертьфіналі виявився сильнішим за «Олімпіакос»

Суперник «Динамо» в 1/16 фіналу Ліги Європи АЕК вдало відіграв матч-відповідь внутрішнього Кубка проти «Олімпіакоса».

У чвертьфінальному протистоянні команда з Афін на виїзді втримала нульову нічию, а от вдома перемогла з рахунком 2:1.

Вирішальними стали голи Христодулопулоса й Араухо, на які пірейці відповіли тільки одним точним ударом наприкінці зустрічі.

Український захисник Дмитро Чигринський відіграв за АЕК увесь поєдинок, отримавши у першому таймі жовту картку.

Водночас, «Ламія» іншого українця – Віталія Приндети – завершує боротьбу за кубок, двічі поступившись «Паніонісу».

Також у півфінал вийшла «Лариса».

А от останнім учасником цієї стадії повинен стати ПАОК Євгена Шахова, якщо не втратить перевагу у два м’ячі над «Атромітосом».

Нагадаємо, під час матчу з АЕКом уболівальників «Динамо» ретельно охоронятиме поліція Афін.