Тіте запропонували новий чотирирічний контракт зі збірною Бразилії

Бразилія хоче залишити Тіте тренером національної збірної

Конфедерація футболу Бразилії (CBF) продовжує довіряти Тіте, незважаючи на те, що збірна під його керівництвом програла в чвертьфіналі ЧС, повідомляє Globo Esporte.

CBF готова запропонувати наставнику збірної контракт ще на чотири роки.

Сам Тіте не збирається приймати рішення, будучи в Росії. Він планує повернутися до Бразилії і, через якийсь час, спокійно все обміркувати.

57-річний Аденор Леонардо «Тіте» Баккі став тренером збірної Бразилії в червні 2016 року.

Під його керівництвом збірна зіграла 26 матчів, в яких здобула 20 перемог, чотири нічиї та дві поразки.

На чемпіонаті світу в Росії бразильці завершили свої виступи на стадії чвертьфіналу, поступившись збірній Бельгії (1: 2).

Дивіться відеоповтор поразки збірної Бразилії проти Бельгії у 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу 2018.