Збірна України з гандболу з перемоги стартувала на турнірі в Італії (відео)

Фото ФГУ

У першому матчі українці обіграли команду Латвії

Чоловіча збірна України з гандболу здобула перемогу над збірною Латвії 29:22 (14:13) у стартовому матчі турніру Adriatic Cup-2018, який 7-9 червня проходить в Італії.

Для Івана Фучеджи це був перший матч після призначення головним тренером української національної команди, інформує офіційний сайт Федерації гандболу України.

На початку матчу збірна України повела 2:0, а потім домоглася переваги у три голи.

Латвійці відповіли серією вдалих атак і вирвалися вперед 10:8, але завершився перший тайм все ж на користь команди Фучеджи – 14:13.

Після перерви збірна України зуміла збільшити відрив (25:19, 28:20) і довела матч до впевненої перемоги – 29:22.

Обидві збірні приїхали на турнір без ряду провідних виконавців. У складі українців не було Чуприни, Комка, Онуфрієнка, Жукова. Латвія грала без Кріштопанса, Юрджса.

У п’ятницю, 8 червня, українці зіграють з господарями турніру – збірною Італії.

У січні команди зустрічалися у відборі до Чемпіонату світу-2019. Тоді Україна сенсаційно програла 28:29.