На чемпіонаті світу з хокею визначився перший фіналіст (відео)

Воротар шведів Гюґо Алнефельт пропустив п'ять шайб
IIHF

Збірна РФ вирвала перемогу у шведів в овертаймі

Збірна РФ стала першим фіналістом молодіжного чемпіонату світу, який триває в Чехії.

У півфінальному матчі росіяни перемогли команду Швеції.

Швеція U20 – РФ U20 – 4:5 ОТ (2:3, 1:0, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Расмус Сандін (Давід Ґустафссон), 00:16. 1:1 – Іван Морозов (Васілій Подкользін, Павєл Дорофєєв, - більш.), 03:04. 1:2 – Алєксандр Хованов (Нікіта Александров, Григорій Денисенко, - більш.), 05:40. 1:3 – Єґор Соколов, 12:05. 2:3 – Самуель Фаґемо (Нільс Лундквіст, Расмус Сандін, - більш.), 14:54. 3:3 – Расмус Сандін (Самуель Фаґемо, Лінус Нассен, - більш.), 31:02. 4:3 - Нільс Лундквіст (Расмус Сандін, - більш.), 44:25. 4:4 - Єґор Соколов (Алєксандр Хованов), 48:35. 4:5 - Іван Морозов (Васілій Подкользін, Дмітрій Воронков), 63:24

Швеція: Гюґо Алнефельт; Віктор Содерстрьом – Расмус Сандін, Самуель Фаґемо – Давід Ґустафссон – Нільс Гоґландер; Нільс Лундквіст – Адам Ґіннінґ, Йонатан Берґґрен – Оскар Бак – Нікола Пасіч; Тобіас Бйорнфот – Філіп Броберґ, Александр Гольтц – Карл Генрікссон – Лукас Реймонд; Альбін Ерікссон – Маттіас Норліндер, Лінус Еберґ – Гуґо Ґустафссон – Лінус Нассен. Тренер – Томас Монтен

РФ: Ярослав Аскаров (Амір Міфтахов, 44:25); Александр Романов – Даніла Галенюк, Григорій Денисенко – Алєксандр Хованов – Єґор Соколов; Даніл Пилєнков – Єґор Замула, Павєл Дорофеєв – Іван Морозов – Нікіта Александров; Даніл Місюл – Даніл Журавльов, Кірілл Марченко – Дмітрій Воронков – Васілій Подкользін; Антон Малишев, Максім Ґрошев, Нікіта Ртіщев, Ілья Круглов, Максім Соркін. Тренер – Валерій Брагін

Кидки: (7 + 11 + 5) – (16 + 16 + 9)
Штраф: (29 + 6 + 0) – (2 + 14 + 2)

4 січня. Острава (Чехія). Ostravar Arena. 8 693 глядачів

Рахунок у цій зустрічі кидком від синьої лінії відкрив оборонець Расмус Сандін. Воротар Ярослав Аскаров на кидок не зреагував і це задало одну з головних тенденцій першого періоду – непереконливу гру воротарів. Ще одна буде позначена трохи згодом – чотири з шести шайб у першому й другому періодах команди закинуть у більшості.

[TWITTER]

[/TWITTER]

А головним антигероєм матчу став той, від кого очікували інших звершень. Найкращий бомбардир чемпіонату Нільс Гоґландер на самому старті зустрічі, за рахунку 1:1 ліктем атакував у голову лідера суперників Григорія Денисенка (на відео нижче) і отримав матч-штраф. Правда, є сумніви, чи заслуговувало це порушення на таку сувору кару? При цьому «Тре крунор» впродовж п’яти хвилин змушені були грати у меншості. Мабуть, ще добре, що той відрізок завершився лише однією пропущеною шайбою. Щоправда, ще одну після елементарної помилки воротаря Гюґо Алнефельта Єґор Соколов закинув уже коли команди були в рівних складах.

[TWITTER]

[/TWITTER]

Шведи відігралися з рахунку 1:3, двічі зусиллями першої ланки реалізувавши більшість. Обидва рази скандинави влаштували воротам Аскарова обстріл з дальніх відстаней. У першому випадку відзначився, наздогнавши тим самим Гоґландера і ставши найкращим бомбардиром чемпіонату, Самуель Фаґемо, а в другому – оборонець Расмус Сандін.

[TWITTER]

[/TWITTER]

[TWITTER]

[/TWITTER]

Врешті, четверту шайбу шведи теж закинули, ледь отримавши на початку заключного періоду більшість. На цей раз дальнім кидком Аскарова прошив Нільс Лундквіст.

[TWITTER]

[/TWITTER]

Відігралися росіяни після ефектного проходу Єґора Соколова дуже швидко і в підсумку завдяки шайбі Єґора Морозова вирвали перемогу в овертаймі.

[TWITTER]

[/TWITTER]

Другий півфінал між збірними Канади і Фінляндії відбудеться сьогодні, 4 січня, о 20:00.