Генштаб підтвердив ураження підприємства на Брянщині, яке виробляє комплектуючі до ракет
Підприємство спеціалізується на виробництві радіолокаційного обладнання, трансформаторів, дроселів, котушок, фільтрів та іншої електроніки
Сили оборони уразили підприємство з виробництва комплектуючих до крилатих ракет «Стріла» у Брянській області та низку ворожих об’єктів на тимчасово захоплених росіянами українських територіях. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на Генштаб ЗСУ.
«У рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора Сили оборони України у Брянській області РФ уразили АТ «Стріла» – підприємство з виробництва комплектуючих до крилатих ракет», – йдеться в повідомленні.
Зафіксовано ураження цілі. Масштаби збитків уточнюються.
Крім того, українські військові завдали ударів по ворожих пунктах управління БпЛА у районах Залізничного і Долинки Запорізької області та командно-спостережному пункту поблизу Успенівки Дніпропетровської області. Також зафіксоване ураження зосередження живої сили ворога неподалік Соснівки та складу матеріально-технічних засобів у районі Якимівки у Запорізькій області.
Крім того, уражений район зосередження озброєння і військової техніки ворога у районі Hовосвітлівки на тимчасово захопленій території Луганської області.
До слова, Кірішський нафтопереробний завод у Ленінградській області РФ, який зазнав удару українських дронів 26 березня, частково зможе відновити роботу лише через місяць. Часткове відновлення роботи одного з найбільших російських НПЗ дозволить підприємству виробляти моторне паливо.
Темпи відновлення роботи підприємства будуть залежати від того, як швидко ключові російські нафтоекспортні порти на Балтиці – Усть-Луга та Приморськ – зможуть відновити відвантаження нафти після атак українських дронів.
Як повідомлялося, удари України по об'єктах у РФ суттєво зменшили виробництво ракет і скоротили експорт російської нафти. «Майже 40% місячного виробництва ракет, близько 45% експорту нафти Росія вже втратила внаслідок українських ударів по їх обʼєктах, а також логістиці», – повідомив керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко.