Коли все стане добре? На жаль, ніколи не буде точної дати
У нас буде дуже багато роботи після завершення війни
Пару років тому я написав прогноз такого характеру: «Все буде погано, потім ще гірше, потім просто пиз*ець, а потім знову стане просто погано й ми всі скажемо, що це чудово».
(Розпливчастість дат та формулювань вигідно відрізняє мене з-поміж телевізійних аналітиків, бо про перемогу за 2–3 тижні я не розповідав і прогнози даю нечасто, переважно за принципом рушника на вікні (Якщо мокрий – дощ, якщо колишеться – вітер, якщо немає – вкрали), тож якщо треба якісна аналітика – звертайтесь).
Чому я про це згадав? Тому що не буде точної дати, коли все стане добре. Як було – уже не буде, буде якось інакше, але як саме – не знає ніхто, а той, хто каже, що знає – невблаганно бреше і слухати його не варто, хіба що це останній подкаст, який ви завантажили перед блекаутом.
Не буде точного дня, коли ви скажете: «Ну ось тепер чудово». І до війни у вас таких днів, імовірніше за все, не було, тому що завжди є щось, що муляє, щось, над чим треба попрацювати. Так само буде й після перемоги. Міста треба відбудувати, посадки розмінувати, мільйон ветеранів пристосувати до мирного життя, а оооось там, у Білгородській народній республіці, ми огірочки посадимо.
Завжди буде щось, що треба ще зробити. Щось пофарбувати, полагодити, пореформувати, покращити. І все нам буде здаватись, що ще не чудово.
Але потім ми подивимось на попіл, що залишився від країни-агресора, і скажемо: «Хоча…».
- «Аналогов нєт». Фейкова зброя Російської Федерації
- Космічний блеф Путіна. Чи здатна Росія збивати супутники Starlink
- «Ми постійно в русі – щоб вижити». Як працюють секретні «Хаймарс»-підрозділи» ЗСУ
- Вбивці «Шахедів». Чим українці збивають іранські дрони
- Як світ перебудовується, поки в Україні триває війна. Приклад Північної Кореї