Ворог вдарив по Запоріжжю: кількість поранених зросла

Атаки на паливну інфраструктуру Запоріжжя останніми днями стали систематичними
фото: Запорізька ОВА

Федоров: вночі під ударом опинилися підприємство, АЗС і житловий квартал

Російські безпілотники вночі атакували Запоріжжя – ворог влучив по промисловому підприємству, автозаправній станції та житловому будинку, є постраждалі. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на голову Запорізької ОВА Івана Федорова.

Спочатку очільник ОВА повідомив про одного постраждалого чоловіка внаслідок удару по житловому будинку. Під ранок стало відомо, що кількість постраждалих унаслідок нічної атаки на Запоріжжя зросла до шести – серед них дитина. За словами Федорова, ворог ударив трьома керованими авіабомбами, пошкодивши багатоповерхівку та інші житлові й нежитлові будівлі. По медичну допомогу звернулися шестеро людей, зокрема 13-річна дівчинка. Усім постраждалим надають необхідну медичну допомогу.

фото: Запорізька ОВА

«Збільшується кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя», – написав Федоров.

Унаслідок удару по багатоповерхівці вибито вікна, пошкоджено балкони, знищено кілька автівок. Постраждалим надається необхідна медична допомога.

Пожежі на АЗС та підприємстві

Ще до повідомлення про постраждалих Федоров писав, що через атаку безпілотника на території одного з промислових підприємств Запоріжжя виникла пожежа – попередньо без жертв. Згодом ворог завдав ще одного удару по автозаправній станції в обласному центрі: там також спалахнула пожежа й сталися руйнування.

Атаки на паливну інфраструктуру Запоріжжя останніми днями стали систематичними – про подібний удар по АЗС міста повідомлялося 25 червня, а раніше, 21 червня, внаслідок такого ж удару постраждала одна людина.

Нагадаємо, у ніч на 22 червня російські безпілотники вдарили по Запоріжжю двічі: тоді пошкодили приватний будинок, постраждали двоє людей.