Чернотицький прокоментував своє призначення на пост глави Суспільного мовлення
Чернотицький не вважає себе тимчасовим очільником Суспільного.
Микола Чернотицький, якого 31 січня Наглядова рада «Національної суспільної телерадіокомпанії України» призначила виконувачем обов'язків глави Суспільного, заявляє, що дізнався про це у ЗМІ.
У коментарі Громадському Чернотицький повідомив, що не вважає себе тимчасовим очільником Суспільного.
«Спочатку я дізнався про це (про призначення виконувачем обов’язків голови НСТУ, ред.), мені подзвонила член Наглядової ради і повідомила. І інше джерело — я дізнався із ЗМІ», — сказав Чернотицький.
«Я член правління Суспільного мовника і член команди Зураба Аласанії… я не був присутній я був повідомлений постфактум», — додав він.
Нагадаємо, наглядова рада НСТУ у четвер 9 голосами із 12 підтримала розірвання контракту з Аласанією, про що повідомила член наглядової ради Світлана Остапа. Народний депутат фракції «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм підтвердив цю інформацію, зазначивши, що «причини наразі не відомі, юридична обґрунтованість - також».
Аласанія заявив, що питання його відставки в порядку денному наглядової ради не було, і причини такого рішення йому невідомі. За його словами, при ухваленні цього рішення були «порушені всі процедури» і в зв'язку з цим після оприлюднення причин «судова боротьба можлива і навіть обов'язкова».
Як відомо, Кабінет міністрів призначив Аласанію генеральним директором НТКУ 26 березня 2014 року.
1 листопада 2016 року він заявив про подання заяви щодо звільнення з займаної посади за власним бажанням з огляду на проблеми з бюджетом пісенного конкурсу «Євробачення-2017» і аналогічних складнощів із державним фінансуванням формованого в Україні на базі НТКУ Суспільного телебачення і значним психологічним навантаженням з боку громадськості і політиків.
10 квітня 2017 року наглядова рада Суспільного мовлення обрала Аласанію новим главою правління.
У липні 2018 року колишні журналісти НСТУ закликали Держкомітет з питань телебачення і радіомовлення розірвати контракт з Аласанією. Його обвинувачували у запровадженні цензури, участі в корупційних скандалах, розвалі регіональних телерадіокомпаній, закритті програм на окремі теми.