рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  UA:Суспільне достроково розірвало контракт із Аласанією

  • Розсилка
  <p>Сам Аласанія відмовився прокоментувати &laquo;Главкому&raquo; рішення про його відсторонення з посади</p> - UA:Суспільне достроково розірвало контракт із Аласанією

  Сам Аласанія відмовився прокоментувати «Главкому» рішення про його відсторонення з посади

  За розірвання контракту із Аласанією проголосували 9 членів Наглядової ради

  У четвер, 31 січня, Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України підтримала рішення про дострокове розірвання контракту з головою правління ПАТ НСТУ Зурабом Аласанією.

  Про це у Facebook написала заступник голови Наглядової ради НСТУ Світлана Остапа.

  «Щойно Наглядова рада Суспільного більшістю голосів проголосувала за дострокове розірвання контракту з головою правління ПАТ НСТУ Зурабом Аласанією. 9 за, 3 проти», - повідомила вона.

  Сам Зураб Аласанія відмовився прокоментувати «Главкому» рішення про його відсторонення з посади. Світлана Остапа в коментарі «Главкому» причиною розірвання контракту назвала порушення його положень Зурабом Аласанією. «Є контракт. Якщо порушені пункти контракту, ми можемо виносити таке питання на голосування (питання розірвання угоди) Наглядової ради», - сказала вона, проте не повідомляючи про які з них іде мова. «Засідання проходило у закритому режимі. Протягом п'яти днів ми оприлюднимо протокол сьогоднішнього засідання, в якому містимуться всі підстави сьогоднішнього рішення», - повідомила Світлана Остапа і додала, що очільник «Суспільного» був присутнім на засіданні і знає про причини розірвання договору. 

  Зураб Аласанія був обраний головою правління Суспільного 10 квітня 2017 року - строком на чотири роки.

  Як відомо, влітку 2018 року колишні журналісти Національної суспільної телерадіокомпанії вимагали від Державного комітету з телебачення та радіомовлення звільнити голову правління НСТУ Зураба Аласанію через «цензуру та корупцію».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ