Російський суд вдруге відмовив Siemens в арешті «кримських» турбін
Компанія вдруге подала заяву про арешт чотирьох турбін через те, що «Технопромекспорт» проводить їхній монтаж
Арбітражний суд Москви вдруге відмовив компанії Siemens у накладанні арешту на турбіни, які відправили в окупований Крим.
Про це йдеться у матеріалах справи.
Компанія вдруге подала заяву про арешт чотирьох турбін через те, що «Технопромекспорт» проводить їхній монтаж.
У справі зазначається, що демонтаж спричинить значні часові та фінансові витрати, і повернення турбін буде скрутним або неможливим.
Крім того, монтаж спірних комплектів ГТУ і їхня подальша експлуатація відповідачем викличе значне зниження вартості спірних турбін, бо в цьому випадку обладнання піддасться зносу і буде вважатися колишнім у вживанні.
Ця обставина спричинить заподіяння значної шкоди позивачеві, - йдеться в матеріалах справи.
Нагадаємо, німецький концерн Siemens подав до Арбітражного суду Москви позов проти компанії «Технопромекспорт» (структура «Ростех») і петербурзького спільного підприємства «Сіменс технології газових турбін».
У березні 2017 року німецький концерн Siemens заявив, що поставив чотири газові турбіни російському «Технопромекспорту», за контрактом, який був укладений до введення відповідних санкцій.
5 липня цього року Reuters повідомив, посилаючись на свої джерела, що компанія Siemens в обхід санкцій поставила до Криму газові турбіни для будівництва електростанції.
6 липня компанія Siemens заперечила, що поставила до окупованого Криму свої газові турбіни для будівництва електростанції. Пізніше Siemens заявила, що має намір через суд домогтися повернення своїх турбін, які за документами призначалися для теплоелектростанції Тамані, але до літа 2017 року виявилися в Криму. Москва заявляла, що в Криму знаходяться тільки турбіни російського виробництва з російських компонентів.