Шлапак заявив, що він не готовий очолити Нацбанк
Шлапак повідомив, що наглядова рада «Приватбанку» розгляне заяву про його відставку 20 липня
Голова правління «Приватбанку» Олександр Шлапак заявив, що не готовий очолити НБУ.
Про це він повідомив на підсумковій прес-конференції.
«Я не готовий сьогодні очолити Національний банк і не хочу цього робити. Крапка», - сказав він.
При цьому він зауважив, що відповідна пропозиція йому і не надходила.
Також він повідомив, що наглядова рада «Приватбанку» розгляне заяву про його відставку 20 липня.
«Поки що ні, [заяву про відставку спостережна рада] не задовольнила. Засідання наглядової ради заплановано на 20 липня, й тоді заяву буде розглянуто», - сказав він.
При цьому Шлапак зазначив, що може залишитися працювати в банку на посаді консультанта, якщо його запросить майбутній голова правління.
Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура України розслідують декілька справ, пов'язаних із «Приватбанком».
Також олігарх Ігор Коломойський звернувся до суду з позовом про оскарження визнання неплатоспроможним «Приватбанку» і націоналізації.
Також відомо, що проти Приватбанку подано позовів на 9 мільярдів гривень.
Нагадаємо також, що стали відомі зобов'язання Коломойського і Боголюбова по «Приватбанку». Коломойський і Боголюбов в своєму листі до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана від 16 грудня 2016 року передбачили можливість пролонгації терміну реструктуризації ряду кредитів банку до 2018 року. Необхідною умовою для такої пролонгації названа реструктуризація 75% сукупної основної суми відповідних кредитів до 1 липня 2017 року.
Нацбанк 3 липня заявив, що колишні власники «Приватбанку» не виконали зобов'язання з реструктуризації кредитів банку. Тому почалася процедура примусового стягнення боргів.
Нагадаємо, сьогодні, 4 липня, стало відомо, що Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження про доведення «Приватбанку» до неплатоспроможності.
Читайте також статті:
«Борги віддають лише боягузи». Як держава потрапила у пастку Коломойського