Чи всі роботи такі скандальні? Доробок автора оголеної скульптури у Львові (фото)
Василь Корчовий у своїх роботах намагається зобразити різноманітність жіночого тіла
Василь Корчовий, який є автором скандальної скульптури із львівського парку, має багато різнопланових робіт та працює у жанрах станкової і монументальної реалістичної скульптури.
Так, на фото можна побачити оголені скульптури жінок. Актор також підкреслив природність тіла, його форми. Корчовий у своїх роботах намагається зобразити різноманітність жіночого тіла.
У коментарі для Kp. ua Корчовий зазначив, що давно робить скульптури пишнотілих жінок.
«У 2019 році я зробив виставку в музеї Києва на 60 експонатів. Там дуже цікаво вийшло. Я хотів виставку у жовтні, а мене відсунули на листопад. Якраз у цей час в Києві проходив конкурс краси між жінками вагою за 100 кілограмів. Так деякі конкурсантки залишили вдячні відгуки після перегляду експозиції», – розповів Василь Корчовий.
Він зазначив, що його соціальна місія – підтримати жінок, які мають пишні форми.
«Звичайно, худенькі також красиві, у мене багато фігур худеньких. Пишні жінки – це інша краса. Моя виставка так і називалась: «Інша краса». Там були тільки повні фігури», – заявив скульптор.
Василь Корчовий народився 23 травня 1962 року в селі Божківцях (нині Хмельницький район Хмельницької області, Україна). У 1989 році закінчив скульптурний факультет Київського державного художнього інституту (педагоги: Макар Вронський, Володимир Чепелик, Віктор Сухенко); у 1995 році закінчив асистентуру-стажування (керівник Василь Бородай).
Скульптор працює у галузях станкової і монументальної реалістичної скульптури; займається різьбленням на дереві, інтер'єрними та архітектурними проєктами, портретним і пейзажним живописом. Використовує збручанський вапняк, пісковик, бронзу, мармур, граніт.
Нагадаємо, що вісім фігур у Стрийському парку тимчасово встановили у межах львівського тижня скульптури. Організатори підготували «Скульптурний маршрут», який діятиме з 18 серпня до 24 листопада. Скульптури належать Канівському скульптурному симпозіуму мистецького об'єднання «ЧервонеЧорне».
Про скульптуру раніше написав у соцмережах співорганізатор виставки Павло Гудімов.
В коментарі УП. Життя Павло Гудімов заявив, що організатори очікували резонансу навколо скульптури. «Так, розраховували на резонанс, всі організатори про це говорили, що ця скульптура найбільше зрезонує, тому власне вона має бути», ‒ каже Гудімов, наголошуючи, що таким чином з публікою вирішили поговорити про «різну красу.
До слова, директорка музею Голодомору розкритикувала оголену скульптуру.