Режисер «Титаніка» Джеймс Кемерон може екранізувати катастрофу батискафа «Титан»

Джеймс Кемерон
фото з відкритих джерел

Катастрофа «Титана» вже розглядається як масштабний серіал для одного з найбільших у світі стримерів 

Трагедія, що сталася із субмариною «Титан» компанії OceanGate, яка занурилася на дно Атлантичного океану, щоб п'ятеро людей на її борту могли подивитися на уламки «Титаніка», але так і не спливла, шокувала весь світ. Тепер же режисер культової кінострічки «Титанік» Джеймс Кемерон може екранізувати і цю історію, пише The Sun.

За словами інсайдерів, велика стримінгова платформа звернулася до Джеймса з пропозицією про постановку драматичного серіалу.

«Катастрофа «Титана» вже розглядається як масштабний серіал для одного з найбільших у світі стримерів, і Джеймс є першим кандидатом на посаду режисера. Це тема, близька його серцю. Він розповів історію «Титаніка», який приніс йому три «Оскари», з такою жалісливістю, що для нього це здається природним кроком. Відстеження кроків тих, хто перебував на борту «Титана», – це масштабний захід, але на це знадобиться багато часу, грошей і ресурсів», – розповіло журналістам джерело.

Кемерон є чинним членом спільноти дайверів. Американець 33 рази занурювався на дно океану, де лежать останки лайнера, перш ніж втілити його трагічну історію на великому екрані. Крім того, у світі він вважається одним із визнаних глибоководних експертів.

Поки що режисер ніяк не прокоментував інформацію про майбутній проєкт. Однак ходять чутки, що серед тих, хто може увійти до акторського складу серіалу, – оскароносний Метт Деймон і пакистано-американський комік, актор Кумейл Нанджіані, зірка романтичної комедії «Великий хворий».

Нагадаємо, 19 червня в Атлантиці зник з радарів батискаф, який віз туристів до місця аварії «Титаніка». Підводна екскурсія, включаючи занурення, експедицію та підйом, триває приблизно вісім годин.

Субмарина OceanGate «Титан» вміщує одного пілота та чотирьох людей, а запас кисню розрахований на 96 год.

На борту перебували британський бізнесмен Хеміш Хардінг, бізнесмен із Пакистану Шахзада Давуд та його 19-річний син, а також засновник компанії OceanGate Стоктон Раш та французький дослідник Поль-Анрі Наржоле.

Пошуки батискафа, який зник під час експедиції до уламків «Титаніка», розгорнулися приблизно за 900 миль від мису Кейп-Код на атлантичному узбережжі США. Сполучені Штати та Канада відправляли літаки з метою виявлення підводного апарата.

22 червня компанія OceanGate заявила, що, на її думку, пасажири підводного човна, що прямував до «Титаніка», «на жаль, зникли безвісти», а уламки батискафа «Титан» знайшли поблизу «Титаніка».

Читайте також: Зникнення батискафа поблизу «Титаніка»: що відомо про членів екіпажу (фото)