«Шахтар» – «Шериф» – 1:1. Онлайн матчу Ліги чемпіонів

Юрію Вернидубу кортить вдруге взяти гору над «Шахтарем»
фото з відкритих джерел

«Гірники» завершують виступ в єврокубках цього року

Донецький «Шахтар» проводить останній матч групового турніру Ліги чемпіонів. Український клуб вже втратив мотивацію: за будь-якого результату вони залишаться на останньому місці. Не має турнірних перспектив і «Шериф». Він фінішував третім і потрапив до плей-оф Ліги Європи.

Родзинка, втім, є. для нового тренера «Шахтаря» Роберто Де Дзербі цей матч споріднений з фінальним. Він багато розказував протягом єврокубкової кампанії, але якщо поразка в Тирасполі йому зійшла з рук через, то на фініші групового турніру він має показати, що хоч в окремо взятому матчі його тактика спрацьовує.

Щодо «Шерифа», то і головному тренеру Юрію Вернидубу муляє показати, що перемоги над «Шахтарем» і «Реалом» були не випадковими. Адже цей українець дуже амбіційний і, де б він не працював, а за кожне очко битиметься до кінця.38 хв. Шериф всією командою обороняється.

90+2 А в зворотній атаці Ніколов забив - 1:1. Нічия.

90+1 хв. Тете ударом головою ледве не подвоїв рахунок - неточно.

89 хв. Захисник Шахтаря Майкон наважився на удар з далекої відстані - неточно.

85 хв. Півзахисник гостей Тілль пробив вище воріт.

80 хв. В другому таймі Шериф виглядає цікавіше за Шахтар.

75 хв. Мудрик отримує попередження.

72 хв. Ісмаїлі прорвався правим флангом - неточно.

67. Шахтар посилює гру. На поле вийшли Ісмаїлі та Майкон.

63 хв. Мудрик бив - воротар Шерифа рятує свою команду.

62 хв. Тете б'є - повз ворота.

62 хв. Небезпечно біля воріт П'ятова. Вище воріт

58 хв. Шахтар атакує, але поки що без моментів.

Зауважимо, що в перерві Шахтар зробив заміни. Вийшли Тете і Мудрик.

51 хв. Удар по воротах Шахтаря - небезпечно.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45+1 ПЕРЕРВА.

45+1. Соломон не влучає у ворота з вигідної позиції.

44 хв. Ще два моменти створив Шахтар. Перша спроба завершилася невдалим ударом, а з другої Судаков влучив у поперечину.

42 хв. ГОЛ!!!! Шахтар забиває. Кривцов віддав чудову передачу у вратарський, і бразилець зумів розвернутися і поцілити в дальній кут.

38 хв. Шериф всією командою обороняється

32 хв. Крістіано бив по воротах П'ятова - вище воріт.

31 хв. Шериф уперше завдав удар в бік воріт Шахтаря. Дуже неточно

24 хв. МОМЕНТ! Соломон влучає у стійку воріт.

23 хв. Поки що без небезпечних моментів.

18 хв. Додо бив у дальній кут - неточно.

17 хв. Шериф ще жодного разу не пробив у бік воріт Шахтаря

10 хв. Фернандо пішов у підкат на чужій половині полі - перша жовта в матчі

7 хв. Соломон бив обвідним ударом - неточно.

5 хв. Момент! Бондар мав замикати передачу з кутового, але пробив вимще воріт.

5 хв. Суперники діють на рівних. Територіальна перевага в господарів.

Матч розпочався.

30 хвилин до матчу. Команди на розминці.

Одна година до матчу. Вже відомі стартові склади команд. Де Дзербы виставив одразу шістьох українців. Причому не потрапили до нього П'ятов, Матвієнко, Конопля і Мудрик. Цікавий хід.

«Шахтар»: П'ятов, Додо, Кривцов, Бондар, Корнієнко, Бондаренко, Маркос Антоніо, Марлос, Судаков, Соломон, Фернандо.

Запас: Шевченко, Трубін, Вітао, Матвієнко, Конопля, Ісмаїлі, Майкон, Тете, Мудрик, Коноплянка, Мораес, Сікан.