«Шахтар» – «Шериф» – 1:1. Онлайн матчу Ліги чемпіонів

Юрію Вернидубу кортить вдруге взяти гору над «Шахтарем»
фото з відкритих джерел

«Гірники» завершують виступ в єврокубках цього року

Донецький «Шахтар» проводить останній матч групового турніру Ліги чемпіонів. Український клуб вже втратив мотивацію: за будь-якого результату вони залишаться на останньому місці. Не має турнірних перспектив і «Шериф». Він фінішував третім і потрапив до плей-оф Ліги Європи.

Родзинка, втім, є. для нового тренера «Шахтаря» Роберто Де Дзербі цей матч споріднений з фінальним. Він багато розказував протягом єврокубкової кампанії, але якщо поразка в Тирасполі йому зійшла з рук через, то на фініші групового турніру він має показати, що хоч в окремо взятому матчі його тактика спрацьовує.

Щодо «Шерифа», то і головному тренеру Юрію Вернидубу муляє показати, що перемоги над «Шахтарем» і «Реалом» були не випадковими. Адже цей українець дуже амбіційний і, де б він не працював, а за кожне очко битиметься до кінця.38 хв. Шериф всією командою обороняється.

90+2 А в зворотній атаці Ніколов забив - 1:1. Нічия.

90+1 хв. Тете ударом головою ледве не подвоїв рахунок - неточно.

89 хв. Захисник Шахтаря Майкон наважився на удар з далекої відстані - неточно.

85 хв. Півзахисник гостей Тілль пробив вище воріт.

80 хв. В другому таймі Шериф виглядає цікавіше за Шахтар.

75 хв. Мудрик отримує попередження.

72 хв. Ісмаїлі прорвався правим флангом - неточно.

67. Шахтар посилює гру. На поле вийшли Ісмаїлі та Майкон.

63 хв. Мудрик бив - воротар Шерифа рятує свою команду.

62 хв. Тете б'є - повз ворота.

62 хв. Небезпечно біля воріт П'ятова. Вище воріт

58 хв. Шахтар атакує, але поки що без моментів.

Зауважимо, що в перерві Шахтар зробив заміни. Вийшли Тете і Мудрик.

51 хв. Удар по воротах Шахтаря - небезпечно.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45+1 ПЕРЕРВА.

45+1. Соломон не влучає у ворота з вигідної позиції.

44 хв. Ще два моменти створив Шахтар. Перша спроба завершилася невдалим ударом, а з другої Судаков влучив у поперечину.

42 хв. ГОЛ!!!! Шахтар забиває. Кривцов віддав чудову передачу у вратарський, і бразилець зумів розвернутися і поцілити в дальній кут.

38 хв. Шериф всією командою обороняється

32 хв. Крістіано бив по воротах П'ятова - вище воріт.

31 хв. Шериф уперше завдав удар в бік воріт Шахтаря. Дуже неточно

24 хв. МОМЕНТ! Соломон влучає у стійку воріт.

23 хв. Поки що без небезпечних моментів.

18 хв. Додо бив у дальній кут - неточно.

17 хв. Шериф ще жодного разу не пробив у бік воріт Шахтаря

10 хв. Фернандо пішов у підкат на чужій половині полі - перша жовта в матчі

7 хв. Соломон бив обвідним ударом - неточно.

5 хв. Момент! Бондар мав замикати передачу з кутового, але пробив вимще воріт.

5 хв. Суперники діють на рівних. Територіальна перевага в господарів.

Матч розпочався.

21_25

30 хвилин до матчу. Команди на розминці.

.jpg_68

Одна година до матчу. Вже відомі стартові склади команд. Де Дзербы виставив одразу шістьох українців. Причому не потрапили до нього П'ятов, Матвієнко, Конопля і Мудрик. Цікавий хід.

«Шахтар»: П'ятов, Додо, Кривцов, Бондар, Корнієнко, Бондаренко, Маркос Антоніо, Марлос, Судаков, Соломон, Фернандо.

Запас: Шевченко, Трубін, Вітао, Матвієнко, Конопля, Ісмаїлі, Майкон, Тете, Мудрик, Коноплянка, Мораес, Сікан.